Doktor online

Zdraví Vašich pacientů na prvním místě!

Zcela nový a inovativní způsob, jak poskytnout zdravotní péči pacientům efektivně a rychle.
Doktor online je platforma, která umožňuje pacientům získat přístup k online lékařské konzultaci prostřednictvím videohovoru. Vše z pohodlí domova, bez čekání a front. To vše jen na pár kliknutí a zcela bezpečně.
Kontaktujte nás

Proč zvolit platformu Doktor online?

Zkraťte pacientům cestu k lékaři

Díky naší platformě má pacient možnost konzultovat zdravotní obtíže z pohodlí domova nebo z dovolené, což výrazně zkracuje dobu, kterou by jinak strávili dojížděním a čekáním v ordinaci. To přináší spokojenější pacienty a snížení zátěže čekáren v jinak exponovaných obdobích, jako například v chřipkové sezóně.

Možnost postupné konzultace

Nabízíme efektivnější triáž pacientů. První kontakt s pacientem může být zdravotní sestra, v případě nutnosti zasáhne do konzultace lékař.

Nadstandardní hrazená služba

Nabídněte pacientům delší a pružnější pracovní dobu a získejte tak lepší možnost jejich monetizace - přinášíme pacientům možnost exkluzivní péče.

Vykazování a reporting

Systém automaticky generuje kompletní výkaznictví a uchovává data pro případnou kontrolu. Mějte vše jednoduše pod kontrolou.

Platební metody

Nabízíme kompletní správu platebních metod pomocí platební brány. Mějte veškeré finanční toky pod kontrolou.

Flexibilita pracovního režimu

Lékaři mohou využít naši službu jako doplněk svého pracovního režimu. Mohou poskytovat konzultace online, když je to pro ně nejvhodnější, což jim umožňuje lepší rozložení svého pracovního harmonogramu.

Širší klientela

Získejte konkurenční výhodu, díky svému přesahu. Pomozte pacientům nejen z Vaší čekárny.

Videokonzultace

Oproti běžně prováděným konzultacím, přes telefon nebo e-mail, přináší náš systém možnost vizuálního kontaktu s pacientem a tak lepší orientační zhodnocení pacientova zdravotního stavu.

Záznam z konzultace

Mějte svá data v bezpečí a kdykoliv na dosah. Záznamy z konzultací pro Vás ukládáme na zabezpečených serverech tak, abyste k nim měli přístup kdykoliv to budete potřebovat.

Kontaktujte nás

Jak aplikace funguje

1

Platforma Doktor online je dostupná jako webová i mobilní aplikace. Lékař po vstupu do systému má přehled o virtuálních frontách v čekárnách, kde u každého jednotlivého pacienta je k dispozici podrobný popis jeho zdravotních problémů.

2

Lékař prostuduje pacientovy obtíže a vyzvedne si jej z virtuální čekárny.

3

Obvyklá videokonzultace trvá 10-15 minut

4

Videokontakt s pacientem může nahradit mnohdy zbytečnou osobní návštěvu v ordinaci a tím usnadnit dostupnost lékařské péče pacientům, kteří ji v daný den skutečně potřebují.

5

Po ukončené konzultaci  je možné pacientovi zaslat písemný souhrn doporučení na e-mai, stejně tak, jako ho vidí ve své aplikaci a datované konzultaci.  Pro naprosté pohodlí je v aplikaci možnost bezprostředně po videohovoru si přehrát celý audiozáznam z konzultace ještě jednou.

Hodnocení našich poskytovatelů

MUDr. Klára Sekyrová

Službu využívám již dlouho a jsem s ní maximálně spokojená. Doktor online mi pomohl zmírnit obrovský nápor pacientů v čekárnách. Mám tak možnost věnovat se více pacientům a lépe si mohu rozvrhnout svoji pracovní dobu.

MUDr. Radovan Sedláček

Jsem pediatr a používám aplikaci Doktor online téměř rok. Platformu využívám denně k usnadnění mé práce. Jednou z věcí, kterou na Doktoru online upřednostňuji, je možnost nastavení mé vlastní pracovní doby. To mi umožňuje flexibilitu a kontrolu nad tím, kdy a jak často poskytuji konzultace.

Kontaktujte nás

Zdraví Vašich pacientů na prvním místě!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Odeslat
Doktor online logo
+420 736 765 887

Telefonní kontakt neslouží ke konzultaci s lékařem, jedná se pouze o infolinku.

info@doktoronline.cz
Doktor online a.s.Valentinská 22/12, 110 00 Praha 1IČ: 14319624