Zdraví vašich dětí nepočká!

Online dětská video pohotovost

Dostupné kdykoli a odkudkoli!

Naši lékaři jsou tu pro Vás!

Cena videokonzultace je 299 kč

Videospojení s lékařem

Dětský lékař

Těhotenská poradna

Dětský zubař

Doplňková ilustrace

Poskytované služby

Dětský lékař

Naši zkušení pediatři s Vámi proberou zdravotní potíže Vašeho dítěte a na základě pečlivě odebrané anamnézy vyhodnotí a doporučí ideální léčebný postup. Vám, jako rodičům, služba zajistí především úsporu času a odbourá stresové situace doslova za pár minut, kdy se Vás ujme jeden z našich lékařů.

Dětský zubař

Naše nejmenší poklady dokáží často potrápit rostoucí zoubky, ale i následná péče o mléčný chrup, který je naprosto stěžejním pro vytváření nových, zdravých zoubků. Nezapomínejte tedy také na důležitou prevenci ústní dutiny, se kterou Vám láskyplně a šetrně poradí naše dětská zubařka.

Těhotenská poradna

Pomocnou ruku potřebují v mnohých případech také maminky, proto jsme tu i pro Vás. Naše gynekoložky Vám rády poradí, jak se připravit na porod a následující křehké období. Zkonzultují s Vámi potíže, na které se bojíte v běžné ordinaci zeptat nebo Vám skrze video ukáží, jak správně kojit.

Má Vaše dítě zdravotní obtíže?

Trápí vaše děti akutní zdravotní obtíže, které vyžadují konzultaci s odborníkem? Jako první nabízíme okamžité spojení s lékařem online.

Lékaři jsou vždy online

Z pohodlí domova, bez starostí s dopravou, ekologicky a bezpečně. Kvalifikovaní lékaři jsou tady pro Vás online a okamžitě.

Spojit se s námi dokáže každý

Spojte se okamžitě s lékařem díky aplikaci v chytrém telefonu nebo přímo na našem webu. To vše snadno, během pár minut.

Jak doktor online funguje?

indexPage.howSection.0.imageAlt

Online zdravotní péče

Schází Vám odborná konzultace s lékařem nebo má snad Vaše dítě akutní zdravotní obtíže? Spojíme Vás s dětským lékařem ihned a odkudkoliv kde se právě nacházíte.

Online zdravotní péče

Virtuální recepce

Ve virtuální recepci naší mobilní aplikace, nebo na webu, si zvolte zaměření Vaší konzultace - dětský zubař / dětský lékař / těhotenská poradna. Zadejte základní údaje o Vašem malém pacientovi a jeho zákonném zástupci, spolu se stručným popisem obtíží. V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu, kde budete moci konzultaci uhradit.

Virtuální recepce

Virtuální čekárna

Po zaplacení konzultačního poplatku budete okamžitě usazeni ve virtuální čekárně. Jakmile naši lékaři prostudují Vámi uvedenou anamnézu, systém Vás s nimi automaticky spojí.

Virtuální čekárna

Spojení s lékařem

Systém sám vyhodnotí, který z našich odborníků je pro konzultaci popsaných obtíží ten pravý a v co nejkratší době s ním také naváže audiovizuální spojení.

Spojení s lékařem

Doporučený postup léčby a medikace

Naši lékaři jsou profesionálové a poskytují pacientům tu nejlepší konzultační péči podle aktuálních doporučení pediatrické společnosti, která přispívá ke zdárnému řešení jak akutních, tak dlouhodobých zdravotních obtíží.

Doporučený postup léčby a medikace

Uzdravení dítěte

Nesmírně si vážíme projevené důvěry při využití našich služeb. Věříme, že video kontaktu s našim lékařským týmem budete moci využít i v případě jiných obtíží či dotazů v oboru zdravotnictví. S úctou tým Doktoronline.cz.

Nainstalujte si naši aplikaci

intuitivní a jednoduché ovládání

spojení s lékařem vždy na dosah

notifikace při čekání v čekárně o dostupnosti lékaře

Rozjeďte to na Google PlayStáhnout v App Store

Sledujte naše videa

Naše videa přináší stávajícím i budoucím rodičům užitečné rady, zaměřující se na každodenní, běžné, ale i specifické problémy dětí. Problematiku dětských nemocí, základní diagnostické dovednosti rodičů a spoustu užitečných rad pro Vás připravují naši lékaři s partnery. Těšit se můžete na specialisty z různých oborů pediatrie, stejně tak i na zajímavé hosty, zubní lékaře, fyzioterapeuty a výživové poradce.

Články

Být rodičem s sebou nese spoustu radostí, ale bohužel také starostí. Takový zdravotní stav dítěte dokáže rodičům mnohdy zamotat hlavu, ve které se mísí nepřeberné množství otázek. “Je ta horečka od zoubků? Co dělat, když se dítě udeřilo? Kdy zavést příkrmy a jak zatočit se zažíváním?” Pokud hledáte odpovědi na každodenní, ale i specifické potíže, jste na správné adrese. Těšte se na užitečné rady z řad specialistů a na zajímavé hosty z několika oborů. Poradíme Vám, co je pro Vaše dítko nejlepší.

O doktorovi online

„Po dvou letech strávených s virem Covid-19 se ukázalo, že medicína nespočívá pouze v osobním kontaktu lékaře s pacientem. Ve velké řadě případu lze pomoci i cestou nepřímého kontaktu, tj. formou telemedicíny neboli distanční péče”.

„Na základě dlouholeté praxe z vlastní ambulance vím, že v regionech s horší dostupností lékařské péče, může naše video služba ulehčit nemálo rodičům od starostí a nabídne pacientům skvělou alternativu.”

MUDr. Klára SekyrováPediatr s dlouholetou praxí

Video kontakt s odborníkem v rámci služeb společnosti Doktor online a.s. je zásadním krokem k lepší nabídce a dostupnosti zdravotních služeb na území České Republiky i mimo ni. Garantem služeb je dlouholetý poskytovatel zdravotní péče v oboru dětského lékařství Triomed s.r.o. Všichni lékaři se ve své běžné praxi věnují dětské medicíně v jejím plném rozsahu.

Přehrát video o nás

Často kladené otázky

V době, kdy covid útočil v plné síle, jsme softwarově a personálně provozovali společnost s největším podílem online antigenního testování. Dostali jsme se na vedoucí pozici nejen v České republice, ale i na přední příčky v celé Evropské unii. Díky této nenadálé situaci, kterou jsme dokázali vcelku rychle vyřešit, jsme v tom zahlédli velký potenciál, a pak už jsme jen neustále vylepšovali metody online zdravotnictví, aby v budoucnu co nejvíce pomohlo potřebným.
Doktor online logo
+420 736 765 887

Telefonní kontakt neslouží ke konzultaci s lékařem, jedná se pouze o infolinku.

info@doktoronline.cz
Doktor online a.s.Valentinská 22/12, 110 00 Praha 1IČ: 14319624