Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Diskuse neobsahuje žádný příspěvek. Buďte první!

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Slunečnicové brikety

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

02.07.2020 09:01 | Soňa

Prodám Kventiax 300 mg, Buspiron 10 mg, Mirtazapin 30 mg - vše, je po více balení v případě zájmu pište na mail 11sova11sova@seznam.cz...

02.07.2020 06:16 | Péťula

Koupim kombi.anti.Děkuji za nabídky.ouskova.petula@post.cz...

02.07.2020 06:12 | Péťula

Koupim kombinovanou anti.Děkuji za nabídky....

01.07.2020 23:40 | dejv

doktorka mi nechce psát léký který potřebuji já takže jsem se zasekl na pregabalinu, mirtazapinu a ataraxu vyměním za rivotril,xanax, neurol, diazepam, frontin ( jakykoliv alprazolam, klonazepam popřípadě sháním hydrokodon (vicodin atd.. ten klidně koupím samostatně i) pouze praha hezky z ruky do ru...

01.07.2020 23:25 | dejv

pouze praha osobka hezky z ruky do ruky...

01.07.2020 22:35 | Thomas PERIN

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz). E-mail: thomasperin@seznam.cz Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu. Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se zamítnutím va...

01.07.2020 22:10 | Mara

Prodam lexaurin 3 mg...

01.07.2020 22:10 | Ria

Predám trittico , mám 5krabiciek....

© Doktororonline.cz | Reklama