Doktoronline.cz - vše o zdraví a pro zdraví.

www.doktoronline.cz

Diskuse

Diskuse neobsahuje žádný příspěvek. Buďte první!

Přidat reakci

Upozornění: server Doktoronline.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Server Doktoronline.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona, obsahuje vulgarismy, hanlivá komolení jmen, urážky. Server Doktoronline.cz také neumožňuje obchodní nebo reklamní sdělení zveřejněné bez našeho souhlasu nebo sdělení směřující k neoficiálnímu prodeji léčiv. Takové příspěvky budou bez upozornění vymazány.

Lanžhot

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Poslední příspěvky

22.04.2021 12:08 | Jaras

Neznám váš email!...

22.04.2021 11:56 | Eda

Koupím Zolpidem/případně hypnogen, pouze osobní převzetí, Praha. Nabídky mi prosím pošlete na mail....

22.04.2021 10:08 | Miroslav

Rivotril 2mg (Roche) - prodám i vícero balení. Osobně Brno, pošta = pouze poštovné předem....

22.04.2021 10:04 | johnny walter

Som pán Johnny Walter, legitímny a renomovaný požičiavateľ peňazí. Požičiavame finančné prostriedky fyzickým osobám, ktoré potrebujú finančnú pomoc, poskytujeme pôžičky ľuďom, ktorí majú zlý kredit alebo potrebujú peniaze na platenie účtov, na investovanie do podnikania. Hľadali ste pôžičku? nemusít...

22.04.2021 09:31 | Jaras

Dejte mi váš email.a určitě se domluvíme, jsem slušný člověk!...

22.04.2021 09:24 | Jaras

Najde se někdo seriózní co dokàže pomoci?Potřebují hypnogen či ji jiný zolpidem pro vlastnį spotřebu.Napište prosím email.A taky cenu.Dėkuji....

22.04.2021 08:00 | Verra

Mám zolpidem 100ks , napiste mi na e-mail ...

22.04.2021 07:27 | Josef

Koupím tramal kapky,oči,mdma dnes praha...

© Doktororonline.cz | Reklama